Partizan preko Radničkog do maksimalnog učinka: Rikardo postigao dva gola i zabeležio dve asistencije! (video)

Hot sport 29.08.2021  |  Vasilije Kićanović Vasilije

Fudbaleri Partizana slavili su protiv Radničkog iz Niša u okviru 7. kola Superlige Srbije rezultatom 4:0.

Odigrali su crno beli odličan meč i nastavili dominaciju u domaćim okvirima. Ovom pobedom su ponovo izbili na prvo mesto i sada imaju maksimalan učinak od šest pobeda iz šest mečeva. Golove za Partizan postizali su Rikardo u 37. i 43. minutu, Natho u 63. minutu i Nemanja Jović u 70. minutu. Ušli su izabranici Aleksandra Stanojevića vrlo agresivno u ovaj meč, ali na samom startu nisu uspeli da ugroze gol Nišlija. U 7. minutu meča se Vujačić požalio na povredu, a u