Partizanu samo bod protiv Radničkog 1923 u Humskoj

Beta 27.02.2023

Fudbaleri Partizana i Radničkog 1923 odigrali su danas u Beogradu nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici 23. kola Super lige Srbije.Crno-beli su poveli u 12. minutu pogotkom Kvinsija Meninga, a izjednačenje i bod kragujevačkom timu doneo je Milutin Vidosavljević u 80. minutu.

Partizan je drugi na tabeli domaćeg šampionata sa 50 bodova, odnosno ima 13 bodova manje od prvoplasirane Crvene zvezde. Na drugoj strani, Radnički 1923 je osmi tim lige sa 27 bodova.

Crno-beli su, posle poraza od Šerifa, odigrali još jedan slab meč u Humskoj, poveli su i imali su prednost, ali je Radnički 1923 do kraja više želeo gol i na kraju je uspeo da izjednači desetak minuta pre kraja.

Na svom debiju, Andres Kolorado je sa svoje polovine poslao loptu ka Meningu, pogrešio je Nikola Miličić, nakon čega je Holanđanin izašao sam ispred golmana Radničkog 1923 i lako pogodio za 1:0 u 12. minutu.

Taj rezultat je pisao na semaforu do 80. minuta kada je Vidosavljević lepim golom sa ivice kaznenog prostora savladao Aleksandra Popovića i doneo veliki broj svom timu.

Fudbalere Partizana u narednom kolu Super lige očekuje "večiti" derbi protiv Crvene zvezde na stadionu "Rajko Mitić", dok će Radnički 1923 dočekati TSC.