Kakav meč na banovom brdu: Čukarički u ludoj završnici savladao Partizan, Zvezda na plus sedam! (video)

Hot sport 14.04.2024

Au, kakav meč! Fudbaleri Partizana doživeli su poraz u poslednjem kolu regularnog dela Superlige Srbije i neposredno pred večiti derbi sa Crvenom zvezdom.

Od njih su bili bolji fudbaleri Čukaričkog, koji su na domaćem terenu slavili sa 3:2 (1:0) Partizan zaostaje za Crvenom zvezdom sedam bodova pred početak plej-ofa, dok Čukarički u doigravanje ulazi sa pete pozicije. Tim Igora Duljaja nije stvorio veliki broj prilika, a onih pravih gotovo i da nije bilo u prvom poluvremenu. Na drugoj strani, Čukarički je i pored tog gola stvorio par dobrih prilika. Jedini pogodak u prvom poluvremenu postigao je Vinisijus Melo u 28.