(Uživo) Vojvodini poništena dva gola, ali ipak slavila u Humskoj protiv Partizana golom njegoša petrovića u poslednjoj sekundi sa 3:2 u Superligi Srbije (foto i video)

Dnevnik 02.05.2024  |  Dnevnik.rs
(Uživo) Vojvodini poništena dva gola, ali ipak slavila u Humskoj protiv Partizana golom njegoša petrovića u poslednjoj…

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Partizan sa 3:2 u meču 33. kola Superlige Srbije u Humskoj.

Kraj utakmice 94. minut: Čovek odluke opet Njegoš Petrović. Vojvodina je povela sa 3:2. 90. minut: Igra se nadoknada od 4 minuta. 77. minut: Vojvodina je ponovo postigla gol, strelac je bio Ivanović, ali je pogodak poništen.Ivanović je postigao gol posle kornera. Međutim, Srđan Jovanović je dobio signal iz VAR sobe, a posle provere je gol poništen. Srđan Jovanović je pravilno procenio, videlo se da je jedan igrač Vojvodine odgurnuo igrača Partizana Antića, tako da