Afrički desingerica šokirao Srbiju: O ovom pogotku i proslavi gola priča cela zemlja! (video)

Hot sport pre 29 dana

Desingerica je došao i na fudbalski teren, ali drugačijem obliku Uzbudljiva treća runda plej-ofa Prve lige Srbije donela je pravu dramu na terenu u Ubu gde je ekipa Jedinstva ostvarila impresivan preokret protiv Tekstilca iz Odžaka, pobedivši ih rezultatom 2:1.

Iako je Aleksa Paić auto-golom u 34. minutu doneo vođstvo ekipi iz Vojvodine, domaći tim nije poklekao. Ognjen Dimitrić uspeo je da izjednači rezultat pre pauze, dajući nadu svojoj ekipi za preokret. U drugom poluvremenu, igrači obe ekipe su nastavili sa odlučnošću, željni pobede. Na kraju se ispostavilo da je domaćin bio nešto bolji, a to se isplatilo u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Kvaku Karikari dobio je loptu u prazan prostor i sa šansom pred sobom, nije