(Video) Njegoš Petrović u 94. Minutu, bravo majstore Pogledajte 3. pobedonosni gol za Vojvodinu protiv Partizana

Dnevnik pre 30 dana  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Partizan sa 3:2 u meču 33. kola Superlige Srbije u Humskoj.

Strelac prelepog trećeg gola za Novosađane bio je Njegoš Petrović u 90+4. minutu. Poveo je Partizan u 18. minutu, autogolom Crnomarkovića, Izjednačio je Seri u 38. minutu. Zukić je bio strelac u 44. minutu, a Stojković iz Partizana u 57. minutu. Kada se očekivao kraj utakmice, Petrović je primio loptu van šesnaesterca, šutirao je, lopta je zakačila nekog na putu ka mreži i prevarila golmana Partizana Jovanovića. A post shared by Arena Sport TV (@arenasporttv)