Metaloplastika pobedila Partizan i plasirala se u finale plej-ofa gde je čeka šampion

Dnevnik pre 14 dana

ŠABAC: Rukometaši Metaloplastike pobedili su Partizan u trećem odlučujućem meču polufinalne serije plej-ofa Superlige Srbije rezultatom 34:24 i tako se plasirali u finale gde će se boriti za titulu protiv aktuelnog šampiona Vojvodine.

Partizan je dobro otvorio meč u Šapcu i vodio 10:8, ali je do poluvremena Metaloplastika preokrenula i posle 30 minuta vodila 17:14. Partizan je smanjio na 16:17 na startu drugog poluvremena, ali usledila je nova serija domaćina koji je poveo 26:20 i već tad je bilo jasno da će stići do pobede i finala. Najefikasniji u pobedi Metaloplastike bili su Milan Jovanović sa šest, Mateja Dodić i Domagoj Alilović sa po pet, kao i Filip Milovanović sa četiri gola. Kod