Brilijantno veče Milinkovića-Savića, dao dva gola i upisao asistenciju, remi Dinama i Jang Bojsa, bate se izjednačio sa Zvezdom (video)

Sportski žurnal 19.10.2017
Brilijantno veče Milinkovića-Savića, dao dva gola i upisao asistenciju, remi Dinama i Jang Bojsa, bate se izjednačio sa…

BATE Borisov slavio u Belorusiji protiv Kelna i bodovno se izjednačio sa Crvenom zvezdom, Jang Bojs osvojio bod u Kijevu i ostao na poen više od Partizana

Sergej Milinković-Savić je srušio Nicu u Nici! Asistencija Kaisedu u 5. minutu za 1:1, a potom dva gola u 65. i 89. minutu bili su dovoljni za pobedu 3:1. Jedini gol za domaćina delo je Marija Balotelija. BATE Borisov je minimalno savladao Keln Miloša Jojića golom Riosa u 55. minutu i bodovno se izjednačio sa Crvenom zvezdom na drugom mestu H grupe. Rigoni je sa tri gola doneo pobedu i nova tri boda Zenitu za stopostotan učinak tima Branislava