Venger: Zvezda je veliki klub, oduševio me intenzitet njihove igre svih 90 minuta

Sportski žurnal 19.10.2017

Arsenal je u 3. kolu H grupe Lige Evrope u Beogradu savladao Crvenu zvezdu 1:0 golom Olivijea Žirua u 85. minutu

Menadžer Arsenala bio je obasut uglavnom pitanjima engleskih kolega na konferenciji za medije. Najpre je menadžer Tobdžija govorio o kompletnom utisku sa meča. - Veoma teška utakmica za naše igrače, posebno zbog podrške koju je domaći tim imao na vrućem terenu. Zvezda je bila dobar tim, uvek opasan iz kontranapada, a i Čeh je u nekoliko navrata sjajno odbranio. Zasluge za pobedu pripadaju mentalitetu naše ekipe, koja je gradila igru i rezultat –