Vojvodina se vratila na pobednički kolosek: Novosađani bez većih problema savladali Radnik

Večernje novosti 18.09.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Vojvodine pobedili su Radnik sa 2:0 na svom terenu u prvom meču 8. kola Linglong Superlige Srbije.

Bili su Novosađani bolji rival na ovom meču. Gosti iz Surdulice su odigrali dobro prvo poluvreme, parilali su domaćinu, ali su pali u nastavku susreta. Na kraju je presudio kvalitet koji je nesumnjivo na strani izabranika Nenada Lalatovića. Vojvodina je do vođstva došla u 56. minutu kada je Petar Bojić postigao treći gol ove sezone. Konačan rezultat na ovoj utakmici postavio je Nemanja Čović koji je pogodio sa bele tačke u 67. minutu. Novosađani su se vratili na