Le Taleku pao mrak na oči i udario tamo gde najviše boli, Rajković se nije pomerio s linije, Rems razneo Monpelje za prvenac sezone (video)

Mozzart sport 25.10.2020
Le Taleku pao mrak na oči i udario tamo gde najviše boli, Rajković se nije pomerio s linije, Rems razneo Monpelje za prvenac…

Nekadašnji šampion Francuske ostao sa devetoricom već u prvom poluvremenu, Rems odneo najveću pobedu u direktnim okršajima! Bordo rešio posao za dva minuta, Strazbo lako s Brestom, Mec šokirao Sent Etjen

Monpeljeova kriza rezultata se nastavlja, a ovog nedeljnog popodneva nekadašnji šampion Francuske pretrpeo je pravu katastrofu na svom stadionu. Rems je u osmoj utakmici stigao do prvog trijumfa sezone i to tako što je u paramparčad razneo Monpelje i slavio sa 4:0 (2:0) što je ujedno i najubedljiviji trijumf gostiju u međusobnim okršajima. Ubedljiv trijumf Remsa obeležio je strelac het-trika Bulaje Dija koji je s osmehom uzeo loptu posle utakmice i poneo je kući.