Velika zvezdina zastava u prvom planu: Remi u derbiju, bivši fudbaler Partizana ponovo strelac! (foto)

Hot sport 21.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Interesantno u Grčkoj! Derbi 23. kola grčkog prvenstva odigrale su ekipe Olimpijakosa i Arisa, a utakmica je završena bez pobednika (1:1).

Olimpijakos je poveo pred kraj prvog poluvremena. Strelac gola je bio Fortunis, na asistenciju Andrukosa. Gosti su izjednačili u 83. minutu, a precizan sa bele tačke bio je Mitroglu. Lazar Ranđelović odigrao je poslednjih pola sata za ekipu Olimpijakosa. Poznato je da su Crvena zvezda i Olimpijakos bratski klubovi, a u prenosu meča mogla se primetiti velika zastava Delija. FOTO: Printscreen Danas su svoj meč odigrali i fudbaleri PAOK-a. Oni su kao domaćini