Tako se igra za SRBIJU! Vaterpolisti posle velike drame u finalu. Poebedil Španiju 10:9!

U centar 06.08.2021

U pravoj drami Srbija je izborila prolaz u finale! Tok meča KRAAAAAAAJ! 32. minut – 10:9 – BRAVOOOOOOO! Srbija ponovo vodi posle gola Filipa Filipovića. 31. minut – 9:9 – Neviđena drama.

Madnić je uspeo da postigne još jedan pogodak i donese egal na minut do kraja meča. 31. minut – 8:9 – Španci postižu gol uz dosta sreće i veliku nepažnju naših vaterpolista. Velika šteta. 30. minut – 8:8 – Bomba Stefana Mitrovića za egal u Tokiju i neočekivanu dramu. Idemooooo 28. minut – 7:8 – Iskoristili su Delfini igrača više i preko Mandića stigli do smanjenja zaostatka. 28. miunt – 6:8 – Posle gledanja VAR-a sudija Rumun je odlučio da Špancima prizna gol i