Zvezda platila promaju u odbrani i spušten gard: Omladinci Partizana pobedom u derbiju sačuvali prvo mesto

Mozzart sport 15.10.2021

Gol Marka Milovanovića doneo prednost gostima, a pobedu Partizana u omladinskom večitom derbiiju overio Jevremović

Borbeni duel, dostojan epiteta omladinskog večitog derbija odigran večeras u Ljutice Bogdana u okviru 9. kola Omladinske lige Srbije pripao je Partizanu rezultatom 2:0. Gostujući tim, iskoristio je u 32. minutu jednu u nizu grešaka Zvezdinih defanzivaca i preko Marka Milovanovia stigao do vođstva. Gol prednosti, bio je u nastavku susreta povod za izabranike Nenada Brnovića da visoko podignu gard i da iz kontre čekaju priliku da razreše sve dieleme po pitanju