Stanković zadovoljan: Otkrio dogovor sa poluvremena i uputio poruku navijačima: "Zajedno je lakše"

Sportal blic 07.11.2021  |  Vl.K.

Trener , imao je razloga za zdaovoljstvo nakon gostovanja svog tima u Novom Sadu, koji je nakon preokreta došao do važne pobede protiv Vojvodine od 2:1.

Crveno-beli nisu baš dobro započeli utakmicu na „Karađorđu“ gde je domaćin poveo sredinom prvog poluvemena, ali je u nastavku sve došlo na svoje mesto po beogradski tim. Trener Stanković je nezadovoljan razvojem situaije na terenu, početkom nastavka izvršio trostruku izmenu i neke taktičke promene, koje su dale svoj rezultat i dovele aktuelnog šampiona do nova tri boda. - Uradili smo izmene da dobijemo na energičnosti i trci, i bilo je fenomenalno. Promenili smo