Superliga Srbije: Radnik stigao do izjednačenja u 87. minutu, Piksi u društvu Novice Tončeva gledao utakmicu! (foto)

Hot sport 20.11.2021  |  HotSport

U okviru 17. kola Superlige Srbije, fudbaleri Radnika i Kolubare podelili su bodove, pošto je rezultat nakon 90 minuta bio 1:1.

Do samog kraja utakmice, Kolubara je bila blizu da iz Surdulice odnese ceo plen. Gosti su stigli u vođstvo u 38. minutu, kada je mrežu Radnika zatresao Uroš Đuranović. Izabranici Dejana Đurđevića nisu izdržali do kraja, pa su domaći izjednačujući pogodak postigli u 87. minutu, kada je sa bele tačke precizan bio Uroš Milovanović. Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Na tribinama stadiona u Sudrudulici našla su