Selektor rukometašica ponosan: Konačno smo slomili Crnu Goru

Nova 10.12.2021  |  Autor:Tanjug

Ženska rukometna reprezentacija Srbije posle preokreta savladala je Crnu Goru sa 27:25, na startu takmičenja u drugoj fazi Svetskog prvenstva u Španiji. „Kada smo pripremali ovu utakmicu, znao sam da ću imati problema sa njihovom brzom igrom i sa igračima kao što su Pletikosić i Grbić i pivotmeni.

Na poluvremenu smo se u svlačionici dogovorili da budemo mnogo bolji u odbrani, napad je bio u suštini dobar. Uspevali smo da budemo dobri u realizaciji, neke stvari smo i promašivali. Ipak, ključ uspeha je bila odbrana u drugom poluvremenu, Crna Gora je u tom periodu postigla samo sedam golova“, rekao je Bregar za sajt RSS. Dobar psihološki momenat je presudio. „Crna Gora je pala i na kraju sam baš ponosan što je Srbija najzad uspela da savlada Crnu Goru. U svakoj