Fantastičan meč na ‘karađorđu’: Nikolić postigao pogodak sezone, autogol domaćih za pobedu Spartaka u 93. minutu! (video)

Hot sport 14.12.2021  |  Dimitrije Nišavić
Fantastičan meč na ‘karađorđu’: Nikolić postigao pogodak sezone, autogol domaćih za pobedu Spartaka u 93. minutu…

Ljubitelji domaćeg fudbala uživali su u meču 20. kola Superlige Srbije.

Na stadionu ‘Karađorđe‘ odigrana je odložena utakmica nacionalnog prvenstva Srbije, između domaće Vojvodine i Spartaka iz Subotice. Derbi severa Srbije završen je pobedom gostujućeg tima. U Novom Sadu odigrana je jedna od najzanimljivijih utakmica u ovosezonskom takmičenju. Izabranici Vladimira Gaćinovića su slavili rezultatom 2:3. Spartak je bio konkretniji rival tokom prvih 45 minuta igre. Gosti su bili odlučni u nameri da zatresu mrežu iskusnog Gorana Vukliša.