Rekord Zvezde i Milana: Najslabija prva četvritna u istoriji Evrolige! Ali ima i gorih predstava!

Hot sport 02.02.2022  |  Vukašin Cvetković

I pored poraza košarkaši Zvezde imaju nešto za pamćenje Sinoć u porazu Crvene Zvezde od Olimpije iz Milana rezultatom 57-63, crveno-beli su odigrali prvu četvrtinu za pamćenje.

Naime, u njoj je postignuto samo 15 poena ukupno, a Zvezda je držala goste iz Italije na samo dva poena sve do samog kraja četvrtine, kada su Bentil i Rodrigez ubacili 5 poena za svoj tim. Ipak ovo nije jedina prva četvrtina u istoriji Evrolige, jer se statistika računa od 2000. pod ovim imenom, sa ovako niskim brojem poena, er izjednačila je negativan rekord sa duela Montepaskija i Bilbaa iz februara 2012., a pre 10 godina Sijena je slavila 60:59 i tako je ukupno