‘Zmajevi’ nisu izdržali ovoliki pritisak: Zvezda vodi na ‘krovu’, Ivanić pogodio uz pomoć protivničkih defanzivaca! (video)

Hot sport 03.03.2022  |  HotSport
‘Zmajevi’ nisu izdržali ovoliki pritisak: Zvezda vodi na ‘krovu’, Ivanić pogodio uz pomoć protivničkih defanzivaca…

Završeno je prvo poluvreme utakmice između Voždovca i Crvene zvezde.

Nakon prvih 45 minuta, rezultat je 0:1 a gol za gostujući tim postigao je Mirko Ivanić u 34. minutu. Maestralni vezista probio je po levoj strani, šutirao je, lopta se odbila od jednog defanzivca Voždovca i završila iza leđa golmana Krunića. Imala je Zvezda inicijativu tokom celog prvog poluvremena, ali je i domaća ekipa u par navrata uspela ozbiljno da ugrozi gol koji čuva Milan Borjan. Dejan Stanković je ofanzivnim sastavom napao Voždovac na današnjem meču, pošto