Vaterpolo: Spartak Prozivka slavio protiv Vračara u Beogradu (10:11)

Subotica.com 17.03.2022  |  Subotica.com

Vaterpolisti Spartak Prozivke trijumfovali su protiv Vračara u Beogradu rezultatom 11:10 u okviru 15. kola Prve B lige. Subotičani su u prvoj četvrtini stekli prednost od plus jedan i posle neizvesne borbe taj gol je i odlučilo pobednika.

Prvu deonicu Spartak Prozivka je rešio u svoji korist sa 3:2, dok je druga tavršena posle velike borbe nerešeno 4:4. U nastavku utakmice obe ekipe su prikazale odličnu igru, viđena su po četiri gola a pitanje pobednika odlučila je stečena prednost Subotičana na startu za pobedu od 11:10 i osvajanje novih bodova. Vračar - Spartak Prozivka 10:11 (2:3, 4:4, 2:2, 2:2) Vračar: Leković, Šaban 3, Marković 1, Odalović 1, Ranđelović, Bojanović, Mojić, Koprivica 1, Rodić 1,