Završena Zvezdina misija, overeno prvo mesto!

Sportske.net 10.04.2022  |  Sportske.net

Pobeda Crvene zvezde u poslednjem kolu regularnog dela prvenstva Super lige Srbije, savladan je Radnički iz Kragujevca rezultatom 4:1 (1:0), što znači da će ekipa Dejana Stankovića kao prva u doigravanje, odnosno u preostalih sedam mečeva plej-ofa.

Takođe, ono što je najbitnije, igraće derbi protiv Partizana na svom terenu. Opširnije o terminu derbija OVDE. Crvena zvezda je od prvog minuta krenula u ofanzivu protiv Radničkog iz Kragujevca, a na prvu šansu smo čekali 14. minut kada je Aleksandar Katai praktično izbio sam ispred golmana Ognjena Lukića, ali nije uspeo da uputi dobar udarac, lopta je prošla pored gola. Samo dva minuta kasnije šansa je bila za Ohija koji nije dobro reagovao iz izgledne pozicije, a