Ivanić slomio tsc i rešio meč: Munjeviti drugi i treći gol za mirnu završnicu na teškom gostovanju! (video)

Hot sport 20.04.2022  |  Đorđe Sredojević

Slomljen otpor! Otišla je Crvena zvezda sa minimalnom prednošću na odmor i pore sjajne igre i konstante inicijative, pa se situacija nije promenila ni u nastavku.

Crveno-beli su čekali na drugi pogodak dvadeset minuta. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2022/04/0-02-05-dfeec81b4a71d796149204ed93a7710d77e1ee15b8d88274b19ceb72fccb767f_348716f204313f7.mp4 Ponovo je strelac Mirko Ivanić koji je nakon maestralnog proigravanja Kange šutirao u bliži ugao gola koji brani Filipović i stigao do svog drugog pogotka u Bačkoj Topoli. Potom nekoliko minuta kasnije pravo malo-remek delo Mirka Ivanića, koji se sjajno zagradio i okrenuo