Zvezda na dva koraka od titule - ohi konačno proradio: Goleada na Marakani, ali drugo poluvreme za brigu!

Mondo 07.05.2022  |  Milutin Vujičić

Crvena zvezda je pobedila Radnički 4:1 (3:0), ali je u nastavku meča dozvolila Nišlijama da postignu gol i da naprave još nekoliko šansi.

Crvena zvezda je pobedila Radnički 4:1 (3:0), ali je u nastavku meča dozvolila Nišlijama da postignu gol i da naprave još nekoliko šansi. Crvena zvezda je brutalnim izdanjem u prvih 25 minuta obezbedila pobedu protiv Radničkog 4:1 (3:0), ali biće detalja u nastavku kojima Dejan Stanković sigurno neće biti zadovoljan. Najvažnije za Stankovića je da se njegova ekipa ponovo vratila na prvo mesto na tabeli i sada je na dve utakmice daleko od odbrane šampionke titule, a