Janis se vratio u velikom stilu, strašna partija protiv Ukrajinaca! Bude se i Litvanci!

Sportske.net 06.09.2022  |  Sportske.net

Posle tri uzastopne pobede u Grupi C, reprezentacija Ukrajinje pretrpela je prvi poraz, i to prilično ubedljiv u duelu sa Grčkom.

Janis Adetokumbo koji je propustio jučerašnji meč Grčke protiv Velike Britanije danas se vratio u ekipu, i to u velikom stilu. On je dominirao na terenu i završio meč sa 41 poenom i devet skokova za nepunih 28 minuta u igri! Iz igre je šutirao 13/18 i odbrana Ukrajinaca bila je potpuno nemoćna protiv grčke NBA zvezde. Doduše, tokom prvog poluvremena je Ukrajina imala rezultratsku prednost, u treću četvrtinu se ušlo njihovim vođstvom od sedam poena razlike, 46:39,