LK (E,F,H,G) - Skandinavski derbi rešen u poslednjem minutu, Bazel slavio sa igračem manje, AZ slomio otpor Vaduca!

Sportske.net 15.09.2022  |  Sportske.net

U utakmicama drugog kola u Ligi konferencija koje su počele u 18:45 časova zabeleženi su sledeći rezultati: Grupa E: U meču Grupe E ukrajinski Dnjepar odneo je sva tri boda sa gostovanja kiparskom Apolonu.

Rezultat je bio 3:1. Gosti su meč prelomili u prvih 45 minuta kada su postigli tri pogotka, strelci su bili Ribčinski i dva puta Artem Dovbjuk. Apolon je ublažio poraz u drugom delu utakmice golom Pitasa u 58. minutu. Nakon pobede u prvom kolu ekipa AZ Alkmara je na svom terenu osvojila nova tri boda u meču protiv Vaduca, bilo je 4:1. Holandski tim poveo je u 19. minutu golom Barasija, ali je Gelcer izjednačio rezultat tri minuta kasnije. Gosti su meč završili sa