POLUVREME - Partizan napada, ali ne vredi! Natho ''nokautirao'' Atala na gol liniji!

Sportske.net 15.09.2022  |  Sportske.net

Na stadionu u Humskoj u toku je utakmica drugog kola Lige konferencija, a posle prvih 45 minuta Partizan - Nica 0:1.

Tek što je utakmica počela, gosti su uspeli da povedu. Igrao se drugi minut meča, ekipa Nice je atakovala po levoj strani, ušli su u kazneni prostor gde je l optu primio levi bek Brajan koji je pored velikog broja Partizanovih igrača uspeo da pronađe dovoljno prostora da loptu iskosa sa leve strane pošalje u suprotni ugao Popovićevog gola - 0:1. Partizan je posle primljenog gola pokušao da izvrši pritisak na protivničkoj polovini, trudili su se crno-bele,