Furiozan finiš IMT i dva gola u nadoknadi vredna pobede - Srbijanac ostavio Zvezdinu filijalu bez pobede (video)

Sportski žurnal 08.10.2022

Loznica u finišu do preokreta protiv Zlatibora u gostima, Pančevci zgromili Građevinare

Lider IMT se baš namučio sa Vršcem, koji je vodio do tri minuta pred kraj 2:1, a onda veleobrt. Glišić je u 87. minutu doneo izjednačenje, a Blagojević i Radočaj sa dva gola u nadoknadi zapečatili su sudbinu gostiju. Zvezdina filijala Grafičar je bro povele preko Stojčeva u drugom minutu protiv Inđije, ipak do pobede nije došla. Da Inđija ponese bod kući pobrinuo se Srbijanac u 45. minutu. Loznica je u finišu kreirala preokret na gostovanju Zlatiboru, gol za pobedu