Porodica Novaku najveći podstrek: Đoković oduševljen podrškom dece, najavljuje pobedu i protiv Medvedeva

Večernje novosti 16.11.2022  |  Novosti online

NOVAK Đoković se plasirao u polufinale Završnog mastersa u Torinu. On je rezultatom 2:0 savladao Andreja Rubljova, a nakon meča bio je jako zadovoljan.

Tanjug/AP - Igrao sam dobro. Jedan od najboljih mečeva godine. Igrao sam protiv čvrstog protivnika koji poseduje snagu i jak forhend. Uspeo sam da nađem pravi stav i igru u prvom setu. Rekao sam sebi da će šanse doći. To mi je dalo energiju, a on je pao u drugom setu. Želeo sam da iskoristim trenutak koji je prešao na moju stranu, odigrao sam besprekoran prvi set. O porodici koja ga je bodrila: - Iskreno, mislim da je ovo prvi meč koji moja žena, sin i ćerka