Futsaleri silni na gostovanju: Ivanjica - KMF Vranje 1:6

Vranje news 13.02.2023  |  Vranjenews

Posle nerešenog ishoda na domaćem terenu sa kragujevačkim Ekonomcem, na startu drugog dela šampionata, igrači KMF Vranje popravili su rezultatski utisak na gostovanju u Ivanjici istoimenom prvoligašu, pobedom od 1:6 (1:2), u utakmici 13. kola Prve futsal lige Srbije.

Za Vranje su pogađali Nemanja Milosavljević dva puta (u 11. i 24. minutu), a po jednom su se u listu strelaca upisali Predrag Nikolić, Aleksandar Janjić, Miloš Trajković i Stefan Aleksić. Za domaće je gol dao Vladan Stojković u 10. minutu. Posle remija, uz odličnu partiju iz prvog kola nastavka prvenstva protiv Kragujevčana, u Ivanjici je sve bilo u znaku vranjskog tima, poručuju iz uprave kluba. "Od samog početka diktirali smo tempo utakmice i držali sve pod