Nestvarno! Fudbalska planeta bruji o meču PSŽ - LIL: Mesi u 94. minutu kompletirao nestvaran preokret

Večernje novosti 19.02.2023  |  Novosti online

PSŽ I LIL priredili su fudbalskoj planeti meč za pamćenje. Na Parku prinčeva u derbiju kola francuske lige konačan rezultat glasio je 4:3 u jednoj neverovatnoj utakmici.

FOTO: EPA Već posle 20 minuta Parižani su imali 2:0, a očekivalo se rutinsko privođenje susreta kraju, međutim, desilo se suprotno. Mbape je majstorskim golom otvorio susret u 11. minutu, da bi šest minuta kasnije mrežu gostiju zatresao i Nejmar. Lil se vratio u 24. minutu, Diakite je savladao Donarumu. Bio je to rezultat prvog poluvremena, ali nastavak je doneo veliku dramu. Gosti su preuzeli inicijativu, pa su za desetak minuta uspeli da preokrenu rezultat. Prvo