Nišlije se probudile iz zimskog sna: Radnički slavio nakon šest utakmica bez trijumfa!

Hot sport 19.03.2023  |  Andrej Žepačkić

Na nezgodnom gostovanju! Fudbaleri Radničkog iz Niša slavili su u Subotici protiv Spartaka rezultatom 1:0, u okviru 27. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Ključni momenat meča dogodio se u 34. minutu kada je mrežu Subotičana pogodio Sava Petrov. Za visokog napadača bio je ovo drugi gol u sezoni. Radnički je tako prekinuo niz od šest utakmica bez pobede, te najavio bolje igre u narednom periodu. Sa druge strane, Spartak već četiri meča uzastopno ne zna za pobedu u svim takmičenjima. Na tabeli Superlige Srbije nešto bolje plasiran je trenutno Radnički koji se nalazi na 11. poziciji sa 26 bodova. Spartak trenutno ima 24