POLUVREME - Evrogol Marka Docića, da li će Duljaj opet morati da menja golmana?

Sportske.net 23.04.2023  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme na Banovom brdu, Čukarički protiv Partizana vodi sa 1:0, evrogolom kapitena domaćeg tima Marka Docića u 43. minutu! Početak meča bio je prilično uzbudljiv, jer je već u petom minutu dosuđen jedanaesterac za Čukarički.

Sudija Ostraćanin je procenio da je Filipović s leđa zakačio mladog Vladimira Lučića koji je pao u kaznenom prostoru Partizana i pokazao je na belu tačku, ali je odmah stigla i reakcija iz VAR sobe. Na kraju je Ostraćanin pogledao snimak i promenio svoju odluku, pa od penala za ''brđane'' nije bilo ništa. Očekivalo se da će ova situacija biti nagoveštaj još zanimljivijeg sadržaja na terenu, ali je umesto toga usledio period mirne igre, bez novih prilika na jednoj