Fudbaleri Čukaričkog ponovo pobedili Partizan 1:0, klub iz Humske daleko od Lige šampiona

Politika 23.04.2023

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras na svom terenu ekipu Partizana rezultatom 1:0 (1:0) u meču 31. kola Superlige, odnosno prvog kola plej-ofa.

Jedini gol na utakmici postigao je Marko Docić u 42. minutu. Utakmica je odigrana bez prisustva navijača. Prvo uzbuđenje na meču viđeno je u šestom minutu. Glavni sudija Stanko Ostraćanin je dosudio penal za Čukarički, pošto je smatrao da je Lučić oboren u šesnaestercu Partizana. Međutim, Ostraćanin je dobio poziv iz VAR sobe i posle naknadnog pregledavanja snimka, glavni arbitar je odlučio da poništi svoju odluku. U nastavku se igralo uglavnom na sredini terena, a