Sve manje nade za Partizan, ''Čuka'' napunila mrežu Pazarcima!

Sportske.net 13.05.2023  |  Sportske.net

Na Banovom brdu odigran je prvi meč 35. kola Superlige, a Čukarički je kao domaćin savladao ekipu Novog Pazara sa 4:0. ''Brđani'' su se tako probili na drugo mesto na tabeli sa 71 osvojenim bodom, tri više od TSC-a koji večeras dočekuje Voždovac.

Pazarci su nastavili dugu seriju poraza, a u plej-ofu još uvek nisu uspeli da postignu nijedan gol. Meč je praktično bio rešen već posle deset minuta igre, kada je Joksimović skrivio penal, a uz to mu je pokazan direktan crveni karton, pa su gosti najveći deo meča odigrali sa igralem manje na terenu. Kapiten Čukaričkog Marko Docić je realizovao jedanaesterac i to je bio jedini gol u prvom poluvremenu. Domaći su ''dodali gas'' u nastavku meča. Posle samo pet minuta