Crno-belima drama u humskoj Partizan ponovo oživeo, heroj Jovanović zakazao duel sa Dancima za jesen u Evropi

Alo 17.08.2023

Fudbaleri Partizana plasirali su se u plej-of kvalifikacija za Ligu konferencije nakon pobede nad Sabahom posle boljeg izvođenja jedanaesteraca 5:4 (2:0 posle 120 minuta).

Domaći tim je pred 14.255 navijača od starta zaigrao ofanzivno, a posle nekoliko propuštenih šansi, konačno je poveo u 30. minutu. Posle velike gužve u petercu domaće ekipe najbolje se snašao Mateus Saldanja i golom prepolovio minus Partizana. Prednost Sabaha u potpunosti je anulirao Bibras Natho prelepim golom iz slobodnog udarca, iskosa sa ivice šesnaesterca Izraelac je iznenadio golmana gostiju koji je očekivao centaršut. Foto: Marko Metlaš/Alo! Pogledaj