Al HILAL na srpski pogon: Milinković-Savić i Mitrović režirali novi prvenstveni trijumf

Večernje novosti 07.10.2023  |  Novosti online

AL HILAL je zahvaljujući srpskom dvojcu Sergeju Milinkoviću-Saviću i Aleksandru Mitroviću upisao novu pobedu u prvenstvu Saudijske Arabije, pošto je savladan Al Ahud sa 0:3 u 9. kolu.

FOTO: Profimedia Gosti su idealno počeli meč. Igrao se 10. minut kaa je Mičel iskoristio asistenciju Malkoma za vođstvo tima Žorža Žesusa. Nakon toga stvari u svoje ruke su rešili da uzmu reprezentativci Srbije. Najpre je u 47. minutu zbog ofsajda poništen gol Mitroviću, da bi u 71. on asistirao Sergeju za 0:2. انهاااء سافيتش 😯😯😯🔥🔥🔥 pic.twitter.com/W3aYun8QrB — بيت الهلال (@baytAlhilal) October 7, 2023 Konačan rezultat postavio je Milinković-Savić drugim pogotkom