Baždarova kriza - Đerlek kao opomena

Sportske.net 01.11.2023  |  Sportske.net

Partizan je danas izborio plasman u osminu finala Kupa Srbije, slavio je u Ubu protiv domaćeg Jedinstva sa 1:0, golom Nemanje Nikolića u 54. minutu, a mladi napadač crno-belih Samed Baždar je dobio priliku da bude starter u ovom meču.

Bila je to njegova prva zvanična utakmica koju je zaigrao od prvog minuta još od marta i gostovanja u Lučanima. Ali, na terenu je proveo samo prvih 45 minuta, jer kao ni ostatak ekipe u kojoj je bilo dosta igrača sa manjom minutažom od početka sezone, nije impresionirao. Bio je to ukupno deseti Baždarov nastup od početka sezone u kojoj još uvek čeka na prvi gol ili prvu asistenciju. Doduše, Baždar je postigao odlučujući pogodak u penal-seriji letos protiv Sabaha u