Piroćancima draži bod u Blacu u derbiju dva bivša prvoligaša. KMF Pirot ostaje u trci za prvo mesto

Plus online 20.11.2023  |  Pirot Plus Online

Treća futsal liga 7. kolo Blace: Jastrebac – KMF Pirot 3:3 (3:3) KMF Pirot: Mančić, Vasić, Simonov, La.

Filipović, Kostić,Manić, Selimović; Strelci: Lazar Manić (2) i Bojan Kostić Dva bivša prvoligaša opravdala su epitet derbija. Prava sportska bitka viđena je tokom svih 40 minuta igre, naš tim je vodio sa 2:0 golovima Lazara Manića i Bojana Kostića, da bi se domaćini vratili pred kraj prvog poluvremena u igru sa 2 brza pogotka. Nakon toga Lazar Manić postiže jos jedan prelep pogodak za 3:2, ali domaćini izjednačuju pred kraj poluvremena na 3:3. Tim rezultatom se