Poraz bogdanove Atlante: Srbin odigrao odlično, ali su Klipersi bili bolji! (video)

Hot sport 06.02.2024

Veoma efikasna utakmica Los Anđeles Klipersi trijumfovali su u izuzetno uzbudljivom meču protiv domaćih Atlanta Hoksa, prekinuvši njihov niz od četiri uzastopne pobede.

Klipersi su na kraju slavili rezultatom 149:144, čime su zadržali svoj niz uspeha, dok su Hoksi ostali bez trijumfa. Tim iz Kalifornije je dominirao tokom većeg dela meča, stekavši dvocifrenu prednost u prvoj i drugoj četvrtini, ali su Hoksi uspeli da se vrate i izjednače rezultat do poluvremena (66:66). Domaći su preokrenuli rezultat u drugoj polovini treće četvrtine, ali su Klipersi zadržali kontrolu tokom poslednje deonice. Bogdan Bogdanović je pružio solidan