Sferopulos pričao o Partizanu, teu i malom kostiću: „Jako sam zadovoljan, hajdemo o tome sutra!“

Hot sport 16.02.2024

„Posle smo tri četvrtine igrali baš onako kako smo želeli“ Ekipa Crvene zvezde je poprilično ubedljivo slavila protiv Čačka 94 – 87:52, čime su postali i prvi finalista Kupa Radivoja Koraća koji se igra u Nišu.

Oni sada čekaju boljeg iz duela Partizan – Vojvodina, dok je trener Janis Sferopulos rekao i da je zadovoljan viđenim. Pogledaj rezultate Grčki trener je posle meča na konferenciji prvo čestitao svojim igračima. – Čestitam igračima na utakmici, načinu na koji smo odigrali. Oni su igrali odbranu na specifičan način, parkirali sve igrače u reket i terali nas na šut sa distance. Od početka druge četvrtine igrali smo bolju odbranu i uz dobra rešenja u napadu što nas je