Spektakl u Pančevu, železničar i TSC priredili sjajan meč: Superliga Srbije nikada nije više podsećala na evropsku! (video)

Hot sport 24.02.2024
Spektakl u Pančevu, železničar i TSC priredili sjajan meč: Superliga Srbije nikada nije više podsećala na evropsku…
Iz kola u kolo imamo sjajne mečeve. Železničar iz Pančeva je na svom terenu poražen od ekipe TSC-a u sjajnom meču koji je obilovao šansama na obe strane, a rezultat na kraju iznosio je 2:3. Delovalo je da je sve gotovo već posle 20 minuta, jer su golovima Ćirkovića u čestvrtom, odnosno Pejića 15 minuta kasnije, gosti otišli na dva gola razlike. Ćirković je svojim drugim golom na startu nastavka, povisio prednost, a kada se uzme da su domaći promašili penal, uz