BL - Još ima nade za ''jarčeve'', veliki preokret Kelna u finišu, za to vreme još tri remija!

Sportske.net pre 17 dana  |  Sportske.net

Keln - Union Berlin 3:2 Zs ekipu Kelna je pobeda u današnjem meču bila imperativ kako bi zadržala kakve-takve šanse po pitanju opstanka u Bundesligi.

Međutim, već u prvih dvadeset minuta gosti iz Berlina su šokirali ''jarčeve''. Nohe je u 15. minutu postigao vodeći gol za Union Berlin, a samo četiri minuta kasnije domaći su skrivili i penal koji je Kevin Foland uspešno realizovao za 0:2 na semaforu. Pred sam kraj prvog poluvremena su i domaći iznudili jedanaesterac, a precizan sa bele tačke bio je Kajnc - 1:2. To je bio gol nade za ''jarčeve'' koji su tek u 87. minutu uspeli da poravnaju rezultat pogotkom