"Delije" imaju novog ljubimca: Zvezda napunila mrežu Napretka pred finale Kupa Srbije

Večernje novosti pre 15 dana

fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su slavili protiv Napretka na gostovanju u Kruševcu. Iako je izmešao Vladan Milojević karte i šansu većinom ukazao mladim igračima i onima sa manjom minutažom, oni su pokazali veliku glad i ubedljivo savladali Napredak rezultatom 4:0.

FOTO: FK Crvena zvezda/Nikola Mitić Već od starta bilo je jasno da je Crvena zvezda došla da pobedi. Prvu priliku imali su gosti u petom minutu kada je Aleksandar Katai bio blizu toga da ugrozi Vladimira Savića. Uspeo je golman domaćih tada da sačuva mrežu, ali ne i tri minuta kasnije. Momak iz Srbobrana odlično je proigrao mladog Nikolu Kneževića koji je u maniru vrhunskih napadača doneo vođstvo crveno-belima. Raspoložen je i u nastavku bio Katai, imao je nekoliko