Arhiva » Vesti » Svet 18.09.2008

KO JE USLIKAO KARLEUŠINU BEBU?

Donedavno najpopularnija estradna trudnica mira nema ni u prvim danima materinstva. Nisu prošla ni dvadeset četiri sata od porođaja, a prva fotografija bebice Atine "dobila je noge".

Svet četvrtak, 18. septembar 2008.
Ako je verovati pretpostavkama, ćerku Jelene Karleuše kamericom mobilnog telefona ovekovečila je jedna od babica u Ginekološko-akušerskoj klinici "Narodni front", a već sutradan slika je osvanula u domaćim i hrvatskim medijima. Kako je tamo stigla, manje je poznato.

Sada ne čudi zbog čega je do poslednjeg dana slavna pevačica bila neodlučna gde će se poroditi. Prvobitno, planirala je da to učini u jedinom privatnom porodilištu kod nas – Ginekološkoj ordinaciji "Papić", ali je to bilo neizvodljivo budući da je pomenuta ustanova u vreme Karleušine trudnoće zbog renoviranja bila zatvorena. Usledilo je višemesečno lomljenje – "Narodni front" ili GAK u Višegradskoj, okončano u korist prvopomenute klinike. Na sastanku koji je nekoliko nedelja pred porođaj imala sa docentom dr Dušanom Stanojevićem, prvim čovekom porodilišta u kojem je mala Atina došla na svet, popularna JK je navodno insistirala na krajnje neuobičajenim zahtevima – od separativnog apartmana koji bi preuredila po sopstvenim željama i potrebama do policijske pratnje koja bi je štitila od "krvoločnih" paparaca. Nažalost, dobila je tretman kao i sve "obične" porodilje. Neki će reći – čak i gori jer, priznaćete, nedopustivo je da vam osoblje u koje treba da imate beskrajno poverenje uslika bebu staru svega jedan dan, a onda te fotografije pusti "u etar". Naravno, ako je Atinu Tošić zaista fotografisao neko od zaposlenih u "Narodnom frontu".

„U ovom trenutku vam ništa konkretno ne mogu reći“, kaže načelnica GAK "Narodni front" docent dr Snežana Rakić. „Lako je proverljivo da li je Atinu zaista uslikao neko od zaposlenih, ali se istragom nismo bavili jer prvi put sada od vas čujem za ovaj slučaj, a i Jelena nam se nije obratila tim povodom. Realno gledano, logičnije je da je spornu fotografiju napravio neko iz Karleušine okoline jer je beba gotovo sve vreme bila uz majku, budući da je dotična bila smeštena na apartmanskom odeljenju.“

Preuzeto sa sajta svet.co.yu »

Ključne reči

Jelena Karleuša
Add to Google

Oglasi

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi