Povezane vesti

Junak Partizana Đorđe Jovanović: Neverovatna utakmica za mene

Junak Partizana Đorđe Jovanović: Neverovatna utakmica za mene

Sportski žurnal 25.09.2017
Junak Partizana u pobedi nad fudbalerima Rada Đorđe Jovanović rekao je danas da je ta utakmica bila neverovatna, za njega posebno jer je postigao prvi gol u karijeri. – Zaista neverovatna utakmica, posebno za mene. Ovo je moj fudbalski prvenac u… »
Jovanović: Prvenac u neverovatnoj utakmici

Jovanović: Prvenac u neverovatnoj utakmici

Vesti online 25.09.2017
Mladi fudbaler Partizana Đorđe Jovanović izjavio je da je oduševljen zbog prvog gola u seniorskoj konkurenciji koji je crno-belima trasirao put do pobede protiv Rada na Banjici 4:2. Talentovani 18-godišnji golgeter zamenio je Ognjena Ožegovića u… »
Jovanović posle prvenca: Neverovatna utakmica!

Jovanović posle prvenca: Neverovatna utakmica!

Mondo 25.09.2017
Mladi fudbaler Partizana bio je džoker crno-belih na Banjici. Foto: MN Press Junak Partizana u pobedi nad fudbalerima Rada, 18-godišnji Đorđe Jovanović, bio je pun utisaka posle utakmice na Banjici. "Zaista neverovatna utakmica, posebno za mene. Ovo… »
Mitrović: Pokazali smo karakter, Jovanović: Neverovatna utakmica, posebno za mene

Mitrović: Pokazali smo karakter, Jovanović: Neverovatna utakmica, posebno za mene

Večernje novosti 25.09.2017
Protiv Rada smo ušli dobro u meč, ali Partizan kao ekipa ne sme da dozvoli da se ovako opusti pri vođstvu – ističe iskusni štoper srpskog prvaka. Fudbaleri Partizana ponovo su se igrali sa živcima navijača. Posle razočaravajućeg remija protiv… »
Đukić: Ne smemo da imamo ovakve padove

Đukić: Ne smemo da imamo ovakve padove

Sportal blic 24.09.2017
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da njegova ekipa ne sme više da ima uspona i padova kao na utakmici protiv Rada na Banjici (tim iz Humske slavio 4:2). Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Gordan Petrić i Miroslav Đukić - Jedna… »
Crno-beli osvojili banjicu: Partizan se kockao i upisao tri boda (video)

Crno-beli osvojili banjicu: Partizan se kockao i upisao tri boda (video)

Večernje novosti 24.09.2017
Fudbaleri Partizana kao gosti su pobedili Rad 4:2 u uzbudljivoj utakmici 11. kola Superlige Srbije. PARTIZAN umalo da od gotovog napravi veresiju na Banjici. Šampion je tražio sebe posle remija sa Napretkom, a našao se u zoni sumraka i sopstvenoj zamci… »
Đukić: Čudna utakmica; Petrić: Nemam šta da zamerim svojim momcima

Đukić: Čudna utakmica; Petrić: Nemam šta da zamerim svojim momcima

Večernje novosti 24.09.2017
Uradili smo najteže u fudbalu, dali dva gola na strani, igrali odlično, a onda ušli bez potrebe u frku. Uspeli smo da se na kraju vratimo u meč, uzeli smo tri boda, kaže Miroslav Đukić. Trener Partizana, Miroslav Đukić, rekao je po završetku… »

Vesti dana »