Povezane vesti

Živković: Vučić je u Beogradu slab jer su Beograđani rešili da ga smene

Živković: Vučić je u Beogradu slab jer su Beograđani rešili da ga smene

Novi magazin 25.09.2017
Poslanik u Skupštini Srbije i predsednik Nove stranke Zoran Živković izjavio je danas da je predsednik vladajuće SNS Aleksandar Vučić u Beogradu "slab ne zato što je opozicija jaka", već zato što su "Beograđani rešili da ga smene". "On ima… »
Živković: Bojkot nije dobar

Živković: Bojkot nije dobar

Danas 25.09.2017
Predsednik Nove stranke Zoran Živković rekao je danas da se Nova stranka sprema za gradske izbore, da je spremna za razgovore o "prirodnim koalicijama" i da ne misli da je bojkot izbora u Beogradu dobar. Ja sam kolegama iz opozicije govorio da će… »
Vučić: Nije najbolje da beogradski izbori budu u decembru, ali neću se protiviti; Ništa od članstva Kosova u UN

Vučić: Nije najbolje da beogradski izbori budu u decembru, ali neću se protiviti; Ništa od članstva Kosova u UN

Večernje novosti 25.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nije siguran da je najbolje rešenje da izbori u Beogradu budu u decembru, ali da se neće protiviti stavu stranačkih kolega. KREPOLjIN - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije… »
Vučić o beogradskim izborima: Ne mislim da je baš najbolje da budu u decembru, ali neću da se protivim

Vučić o beogradskim izborima: Ne mislim da je baš najbolje da budu u decembru, ali neću da se protivim

Press 25.09.2017
Ja sam rekao ljudi idite i nemojte da se plašite... Idite i pobedite - rekao je Vučić. Foto: Printscreen Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da je najbolje da izbori za Skupštinu Beograda budu u… »

Vesti dana »