Povezane vesti

Užas na avali: Jauci iz kombija u plamenu (foto)

Užas na avali: Jauci iz kombija u plamenu (foto)

Večernje novosti 26.09.2017
Muškarac jutros izgoreo u "fijat doblu" na parkingu Hotela "Avala". Telo ugljenisano gotovo do neprepoznatljivosti. Posluga hotela bila u šoku, nije mogla nikako da pomogne. Prema prvim saznanjima Radenko M. je osoba koja je izgorela jutros oko osam… »
Jeziva smrt na Avali: Izgoreo za volanom u kombiju (video)

Jeziva smrt na Avali: Izgoreo za volanom u kombiju (video)

Telegraf 26.09.2017
Vozilo marke "fiat" zapalilo se na parkingu hotela na Avali. Putnički kombi zapalio se oko 8 časova kod hotela Avala, a kako saznajemo jedna osoba je stradala! UŽAS NA AVALI: Traktor prešao preko čoveka, hitno prevezen u Urgentni centar! Drama u… »
Ovo je muškarac koji je izgoreo u kombiju na Avali: Čuo se samo vrisak, a od nesrećnog čoveka ostao je samo ugljenisan leš

Ovo je muškarac koji je izgoreo u kombiju na Avali: Čuo se samo vrisak, a od nesrećnog čoveka ostao je samo ugljenisan leš

Press 26.09.2017
Čovek koji je nastradao, nije imao krivični dosije. Foto: Telegraf.rs U putničkom kombiju, koji se jutros oko 8 časova zapalio kod hotela "Avala", pretpostavlja se da je izgoreo M.R, star 60 godina, koji je živeo u jednom od podavalskih sela… »
Jezive scene se upravo vide kod hotela Avala: Prvo sam čuo vriske, a sad izvlače ugljenisan leš iz kombija koji je potpuno…

Jezive scene se upravo vide kod hotela Avala: Prvo sam čuo vriske, a sad izvlače ugljenisan leš iz kombija koji je potpuno…

Press 26.09.2017
Bizarna nesreća uzdrmala je meštane, a još uvek nije poznat uzrok. Foto: Telegraf.rs Putnički kombi, koji se jutros oko 8 časova zapalio kod hotela Avala, a u njemu izgoreo čovek, upravo je sklonjen sa zgarišta. - Sve se desilo na parkingu preko… »
Horor na avali: Zapalio se putnički kombi, izgorela jedna osoba

Horor na avali: Zapalio se putnički kombi, izgorela jedna osoba

Kurir 26.09.2017
BEOGRAD - Prednji deo putničkog kombija marke Fijat zapalio se oko 8 časova na parkingu kod hotela Avala, a u njemu je pronađen ugljenisani leš R.M. (59) na mestu suvozača. Za sada nije sigurno da li se kombi sam zapalio, pa je smrt posledica… »
Svedoci jezivog prizora na Avali: Čuo sam krike a onda sam video čoveka u plamenu! Užas! Gledaš ga kako živ gori i ne…

Svedoci jezivog prizora na Avali: Čuo sam krike a onda sam video čoveka u plamenu! Užas! Gledaš ga kako živ gori i ne…

Kurir 26.09.2017
Portir je čuo krike iz vozila i prvo je pomislio da je u pitanju žena. Dotrčao je i rekao: "Vrišti! Zapali se!" Samo dok je dotrčao do restorana da nam kaže, plamen je bio visok deset metara, izbijao je iz jednih i drugih vrata, prozora... Ovako nam… »
Ugljenisan leš u kombiju na Avali

Ugljenisan leš u kombiju na Avali

Mondo 26.09.2017
Putnički automobil zapalio se jutros oko osam sati kod hotela Avala. Kako saznajemo, jedna osoba je izgorela u kombiju. Foto: Mondo/ Lana Stošić Ilustracija Putnički kombi zapalio se oko osam sati na vrhu Avale kod hotela. Na lice mesta izašli su… »
Zapalio se kombi na Avali, jedna osoba izgorela

Zapalio se kombi na Avali, jedna osoba izgorela

Radio 021 26.09.2017
Jedna osoba izgorela je jutros u 8 časova u kombiju na vrhu Avale. Putnički kombi iz još uvek nepoznatih razloga zapalio se na vrhu Avale u blizini hotela "Avala", javlja "Blic". Hitna pomoć došla je na poziv policije, a požar je gasila i vatrogasna… »
Zapaljeno vozilo na Avali, Hitna našla ugljenisanu osobu

Zapaljeno vozilo na Avali, Hitna našla ugljenisanu osobu

Prva 26.09.2017
Na Avali, u blizini istoimenog hotela, zapalilo se vozilo. Kako RTS javlja, jedna osoba je izgorela. "Blic" navodi da je izgoreo putnički kombi iz još uvek nepoznatih razloga. Hitna pomoć došla je na poziv policije, a požar je gasila vatrogasna… »
Drama na Avali: Izgoreo kombi, jedna osoba stradala

Drama na Avali: Izgoreo kombi, jedna osoba stradala

Vesti online 26.09.2017
Jedna osoba izgorela je jutros u 8 sati u kombiju na vrhu Avale, saznaje "Blic". Putnički kombi iz još uvek nepoznatih razloga zapalio se na vrhu Avale u blizini hotela "Avala". Hitna pomoć došla je na poziv policije, a požar je gasila vatrogasna… »
Vozilo se zapalilo na Avali, jedna osoba stradala

Vozilo se zapalilo na Avali, jedna osoba stradala

N1 Info 26.09.2017
Kod hotela na Avali zapalilo se vozilo, a jedna osoba je izgorela, potvrdila je agenciji Beta portparolka Hitne pomoći u Beogradu Nada Macura. Ona je rekla da je Hitna pomoć primila poziv jutros oko 8 sati da na vrhu Avale kod hotela gori vozilo i da se… »
Zapalilo se vozilo na Avali, jedna osoba izgorela

Zapalilo se vozilo na Avali, jedna osoba izgorela

Novi magazin 26.09.2017
Kod hotela na Avali zapalilo se vozilo, a jedna osoba je izgorela, potvrdila je agenciji Beta portparol Hitne pomoći u Beogradu Nada Macura. Ona je rekla da je Hitna pomoć primila poziv jutros oko 8.00 da na vrhu Avale kod hotela gori vozilo i da se u… »
Zapalio se automobil na Avali, jedna osoba izgorela

Zapalio se automobil na Avali, jedna osoba izgorela

Danas 26.09.2017
Na vrhu Avale na parkingu istoimenog hotela, jutros oko 8 časova zapalio se putnički automobil "Fijat doblo", a prema saznanjima RTS jedna osoba je izgorela. Ekipa hitne pomoći, vatrogasci, kao i policija su na licu mesta. Istraga je u toku.… »

Vesti dana »