Povezane vesti

Mali: Zna se ko je vodio kampanju protiv mene

Mali: Zna se ko je vodio kampanju protiv mene

B92 26.09.2017
Beograd -- Potpuno mi je jasno zbog čega sam bio predmet najprljavije i najodvratnije kampanje protiv mene i moje porodice u protekle tri godine, kaže Siniša Mali. “Sada kada vidim ko je kandidat na drugoj strani onda vidim i ko je novac u kampanju… »
Mali: Podneću ostavku pre kraja mandata, Đilas je vodio najprljaviju kampanju protiv mene

Mali: Podneću ostavku pre kraja mandata, Đilas je vodio najprljaviju kampanju protiv mene

Nova ekonomija 26.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da će verovatno dati ostavku pre isteka svog mandata i da najverovatnije neće biti kandidat za gradonačelnika. "Ja najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću… »
Mali napao đilasa: "Vodi kampanju da bi nastavio da pljačka i vratio grad tajkunima"

Mali napao đilasa: "Vodi kampanju da bi nastavio da pljačka i vratio grad tajkunima"

Blic 26.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali danas je kompletnu pažnju posvetio svom prethodniku na ovoj funkciji - Draganu Đilasu. - Kada je Đilas odlazio sa vlasti bilo je 108-109.000 nezaposlenih, u avgustu ove godine 90.628 lica, dakle 18.000 manje. Kada… »
Siniša Mali: Evo ko mi je "pakovao afere"

Siniša Mali: Evo ko mi je "pakovao afere"

Mondo 26.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali kaže da mu je danas jasno zašto je bio predmet "prljave kampanje" koja se, kako kaže, vodila protiv njega i njegove porodice. Foto: Mondo/Goran Sivački Siniša Mali je u izjavi novinarima bivšeg gradonačelnika… »
Evo koga je Mali napao i rekao: "Vodi kampanju da bi nastavio da pljačka i vratio grad tajkunima, možda i ne podnesem…

Evo koga je Mali napao i rekao: "Vodi kampanju da bi nastavio da pljačka i vratio grad tajkunima, možda i ne podnesem…

Pravda 26.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali pojasnio je novinarima ko vodi kampanju protiv njega i zašto ga ne zanima da podnosi ostavku. Naime, on je kompletnu pažnju posvetio svom prethodniku na ovoj funkciji - Draganu Đilasu. - Kada je Đilas odlazio sa… »
Siniša Mali: Najverovatnije podnosim ostavku

Siniša Mali: Najverovatnije podnosim ostavku

Slobodna Evropa 26.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata i da se najverovatnije neće kandidovati na narednim izborima u Beogradu. "Najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću… »
Siniša Mali: Verovatno dajem ostavku, i verovatno...

Siniša Mali: Verovatno dajem ostavku, i verovatno...

Pravda 26.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata i da se verovatno neće kandidovati na narednim izborima. "Najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku… »

Vesti dana »