Povezane vesti

Mektić: Neka Bakir "svoj" deo Bosne pokloni Erdoganu

Mektić: Neka Bakir "svoj" deo Bosne pokloni Erdoganu

Večernje novosti 19.10.2017
Ministar bezbednosti BiH ogorčen izjavom predsednika SDA o amanetu oca Alije. Mektić: Nemamo mi ništa sa Alijom i Turskom, osim što želimo dobre odnose. PREDSEDNIK SDA Bakir Izetbegović može da ogradi deo Bosne i Hercegovine koji je njegov otac… »
Izetbegović: Moj otac je Erdoganu ostavio BiH u amanet

Izetbegović: Moj otac je Erdoganu ostavio BiH u amanet

Novi magazin 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je danas da je njegov otac Alija Izetbegović aktuelnom predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu ostavio na čuvanje Bosnu i Hercegovinu. Izetbegović je povodom 14. godina… »
Moj otac Alija ostavio BiH Erdoganu u amanet

Moj otac Alija ostavio BiH Erdoganu u amanet

Alo 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović danas je izjavio da je njegov pokojni otac Alija pre smrti sadašnjem predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu poverio ulogu svojevrsnog tutora BiH. Hina prenosi da je tokom… »
Izetbegović: Moj otac je ostavio BiH u amanet Erdoganu

Izetbegović: Moj otac je ostavio BiH u amanet Erdoganu

Radio 021 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je danas da je njegov otac Alija Izetbegović aktuelnom predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu ostavio na čuvanje Bosnu i Hercegovinu. Izetbegović je povodom 14 godina… »
Izetbegović: Moj otac je Erdoganu ostavio BiH u amanet

Izetbegović: Moj otac je Erdoganu ostavio BiH u amanet

Studio B 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je danas da je njegov otac Alija Izetbegović aktuelnom predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu ostavio na čuvanje Bosnu i Hercegovinu. Izetbegović je povodom 14. godina… »
Izetbegović: Moj Alija je ostavio Erdoganu Bosnu u amanet

Izetbegović: Moj Alija je ostavio Erdoganu Bosnu u amanet

Sputnik 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je da je njegov pokojni otac Alija pre smrti sadašnjem predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu poverio ulogu svojevrsnog tutora BiH. Hina prenosi da je tokom… »
Izetbegović: Moj otac Alija ostavio BiH Erdoganu u amanet

Izetbegović: Moj otac Alija ostavio BiH Erdoganu u amanet

RTS 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je da je njegov pokojni otac Alija pre smrti sadašnjem predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu poverio ulogu svojevrsnog tutora BiH. Oštra reakcija predsednika RS… »
"Moj otac Alija ostavio BiH Erdoganu u amanet"

"Moj otac Alija ostavio BiH Erdoganu u amanet"

Mondo 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović danas je izjavio da je njegov pokojni otac Alija pre smrti sadašnjem predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu poverio ulogu svojevrsnog tutora BiH. Foto: youtube/screenshot Alija… »
Izetbegović: Moj otac Alija ostavio BiH Erdoganu u amanet

Izetbegović: Moj otac Alija ostavio BiH Erdoganu u amanet

RTV 19.10.2017
SARAJEVO - Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović danas je izjavio da je njegov pokojni otac Alija pre smrti sadašnjem predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu poverio ulogu svojevrsnog tutora BiH. Hina prenosi da je… »
Bakir Izetbegović: Moj otac je ostavio BiH u amanet Erdoganu

Bakir Izetbegović: Moj otac je ostavio BiH u amanet Erdoganu

Kurir 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je danas da je njegov otac Alija Izetbegović aktuelnom predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu ostavio na čuvanje Bosnu i Hercegovinu. Izetbegović je povodom 14. godina… »
Izetbegović: Alija je BiH ostavio u amanet Erdoganu

Izetbegović: Alija je BiH ostavio u amanet Erdoganu

N1 Info 19.10.2017
Bošnjački član Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović ponovo je u četvrtak pokrenuo problematičnu tezu po kojoj je njegov pokojni otac Alija pre smrti sadašnjem predsedniku Turske Redžepu Erdoganu poverio ulogu svojevrsnog… »
Izetbegović: Moj otac je ostavio BiH u amanet Erdoganu

Izetbegović: Moj otac je ostavio BiH u amanet Erdoganu

Slobodna Evropa 19.10.2017
Bakir Izetbegović, bošnjački član Predsedništva BiH, tokom obeležavanja 14. godišnjice smrti Alije Izetbegovića, istakao je danas da je njegov otac ostavio BiH u amanet turskom predsedniku Tajipu Redžepu Erdoganu. Kako je naveo, jedna od… »
Dodik: Bakir vidi Bosnu kao sandžak begovske familije Izetbegović

Dodik: Bakir vidi Bosnu kao sandžak begovske familije Izetbegović

Blic 19.10.2017
Predsednik Republike Srpske, Milorad Dodik, rekao je da je izjava Bakira Izetbegovića da je njegov otac Alija ostavio BiH u amanet predsedniku Turske Redžepu Erdoganu skandalozna, opasna i neodrživa, jer Izetbegović mlađi i danas poručuje da on BiH… »
Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu

Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu

Vesti online 19.10.2017
Bakir Izetbegović, bošnjački član Predsedništva BiH, tokom obeležavanja godišnjice smrti Alije Izetbegovića, istakao je danas da je njegov otac ostavio BiH u amanet turskom predsedniku Tajipu Redžepu Erdoganu. Kako je naveo, jedna od posljednjih… »
Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu

Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu

Blic 19.10.2017
Bakir Izetbegović, bošnjački član Predsedništva BiH, tokom obeležavanja godišnjice smrti Alije Izetbegovića, istakao je danas da je njegov otac ostavio BiH u amanet turskom predsedniku Tajipu Redžepu Erdoganu. Kako je naveo, jedna od posljednjih… »

Vesti dana »